Sungrow Commercial

Şirketiniz: Güneş enerjisiyle daha güçlü.

Şirketinizi güneş enerjisiyle optimize edin. Güneş enerjisi sistemleri şirketiniz için temiz enerji üretir ve enerji depolama sistemleri sayesinde kesintisiz güç kaynağı elde edersiniz. Sonuçta elektrik masrafınız düşer. 

Şirketinize güneş enerjisiyle destek olun.

Sungrow’un son teknoloji ticari çözümleri, akıllı aktif soğutma teknolojisi ve yüksek seviyeli şebeke ve sistem koruma özellikleri sayesinde uzun ömürlü cihazlar sunar. Akıllı Bakım & İşletme kontrolü, sistemlerinizi kolayca işletmenizi sağlar, cihazlar hava şartlarına ve korozyona karşı yüksek mukavemetleriyle (IP66 ve C5 korozyon koruması) göz doldurur.

Ticari Çözümlerimiz 10 - 110 kW güçlerinde olup 1,5’e varan yüksek DC/AC oranına uygundur. Gittikçe artan enerji masraflarına “güle güle” deyin, güneşin temiz ve bütçe dostu enerjisinden yararlanın.

Sungrow’un invertörleri, daha modern bir teknoloji olan bifacial modüllerle uyumludur ve en iyi güç çıkışını elde etmek için hücrelere yönelik optimum yükü seçerek ışık yoğunluğundaki değişimlere tepki verebilen 9 MPPT (Maximum Power Point Tracker) sayesinde %99’a kadar verim sağlar.

Güneşin her ışınından yararlanın: Sungrow’un merkezi invertörleri, üç aşamalı ileri topoloji teknolojisi sayesinde %99’a varan çok yüksek verim ve 1,5’e kadar varan yüksek DC/AC oranı sunar. Aktif soğutma sistemi, çok yüksek sıcaklıklarda bile maksimum enerji üretimine olanak sağlar.

Dizi invertörlerimiz, hafif ve kompakt tasarımları sayesinde geleneksel invertörlere kıyasla daha kolay taşınıp kurulabilir. Opsiyonel olarak sunulan ‘‘Q at Night’’ özelliği, enerji şebekesinin stabilize edilmesine yardımcı olur. Düşük maliyetli DC 1500 V sistemi ve entegre LV yardımcı güç kaynağı yatırımınızın sağlam temeller üzerinde yükselmesini sağlar.

Sungrow’un merkezi invertörleri, çevrimiçi analiz ve sorun gidermeye olanak sağlayan entegre akım ve voltaj izleme özelliğiyle birlikte sunulur. Merkezi invertörlerimizin tamamı, bakım ve onarım hizmetlerinin kolay yürütülmesi için modüler olarak tasarlanmıştır. Harici dokunmatik ekranımız, tüm özelliklere kolay ve pratik bir şekilde erişmenize ve sistemi izlemenize yardımcı olur.

Merkezi invertörlerimiz, IEC 61727 ve IEC 62116 standartlarına uygun olup alçak/yüksek gerilim (L/HVRT) veya frekans dalgalanmaları (FRT) esnasında şebekede kalabilme özelliğine sahiptir. Aktif ve reaktif enerji ve ani güç artışı kontrolü ile şebekeyi sürekli korur.

Tek tıkla kolaylıkla erişebileceğiniz, elektrik santralinizin merkezi yönetim uygulaması iSolarCloud sayesinde kontrolü elinizde tutun. Sisteme entegre analiz yazılımı sayesinde, toplama panolarını, transformatörleri ve enerji dönüştürme sistemlerini 10 invertöre kadar uzaktan izleyip kontrol edebilirsiniz. Sisteme entegre donanım güvenlik duvarı sayesinde bütün verileriniz güvendedir.

COMMERCIAL EXTREME ile tanışın

Sizin için Özelleştirilmiş Güçlü Tasarım

COMMERCIAL EXTREME

YÜKSEK KÂRLILIK DÜZEYİ

COMMERCIAL EXTREME, 1,5’e kadar DC/AC oranı sunar

Commercial Extreme

UZUN ÖMÜRLÜ

Commmercial Extreme, Akıllı Aktif Soğutma özelliğiyle tasarlanmıştır

COMMERCIAL EXTREME

AKILLI İŞLETİM VE BAKIM KOLAYLIĞI

COMMERCIAL EXTREME, IV grafik tarama ve sigortasız tasarım özellikleriyle donatılmıştır

COMMERCIAL EXTREME

KENDİNİ KANITLAMIŞ GÜVENLİK

COMMERCIAL EXTREME, IP66 ve C5 koruma teknolojileriyle birlikte gelir

..

EN ÇOK İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ ANDA GÜNEŞ ENERJİSİ

Güneş enerjisi yalnızca talebin az olduğu gündüz saatleri boyunca elde edilebilir. Güneş battıktan sonra enerji ihtiyacı ciddi şekilde artar. Sungrow’un depolama çözümleri gün boyunca şarj edilir; depolanan enerji, en çok ihtiyaç duyulduğu anda kullanılabilir: Geceleri ve sabahın erken saatlerinde. 

Depolama ürünlerimize göz atın

Depolama birimimizi ziyaret edin

sungrow - harvesting the sun

Çatınızdaki bir güneş enerjisi sistemi sayesinde para tasarrufu yapmak ister misiniz? Bizi aramanız yeter.

Sungrow'un servis departmanı pazartesiden cumaya 09: 00-17: 00 saatleri arasında hizmet vermektedir ve endişeleriniz konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

Uluslararası telefon numaramızı aramanız yeterli. Telefon numaramız: +90 216 663 61 80