Storage

Entegre enerji depolama sistemlerinde dünya lideri.

Sungrow, ileri teknoloji yenilenebilir enerji dönüştürme ve lityum batarya teknolojisi açısından, entegre enerji depolama sistemi çözümlerinin geliştirilmesinde ve üretilmesinde liderdir. Sungrow’un, PCS, lityum iyon bataryalar ve enerji yönetim sistemleri gibi çekirdek teknolojileri, konut, ticari ve tesis tipi uygulamalarda herkes için temiz enerji sunmaya yönelik, karşılaması emek gerektiren talepleri hayata geçirmek üzere tasarlandı.

DEPOLAMA ÇÖZÜMLERİMİZ GÜNEŞ ENERJİSİNİ GERÇEKTEN SÜRDÜRÜLEBİLİR HALE GETİRİYOR.

Ürünlerimiz ve çözümlerimiz 22 yılı aşkın süredir adalardaki ve yüksek rakımlı platolardaki tesislerden limanlara ve konut sistemlerine kadar Çin’de ve başka ülkelerdeki projelerde başarıyla kullanılıyor. Sungrow, yenilenebilir enerjinin dağıtım kabiliyetini daha iyi hale getirmeyi amaçlayan pek çok farklı rüzgar ve güneş projesinin bir parçası olmaktan, bu projelere frekans regülasyonu konusunda destek vermekten ve dünyanın ücra yerlerindeki elektrik besleme zorluklarını çözmekten gurur duyar.

Sungrow, dünyanın lider enerji depolama donanımı ve sistem çözümleri tedarikçisi olma yolunda hızla ilerliyor. Mühendislik araştırmalarına ve yeniliklerine yatırım yapma taahhüdüne tamamen sadık olan şirket, daha sürdürülebilir bir dünya için birinci sınıf enerji depolama ürünleri ve çözümleri sunuyor.

Sungrow’un AC bara çözümü büyük ölçekli güneş enerjisi santralleri için idealdir. Bu teknoloji, açık devrede kontrol edilebilirliği daha iyi hale getirmek için dolaysız nakil programı sayesinde merkezileştirilmiş yönetim olanağı sunar. Merkezileştirilmiş endüstriyel/ticari şarj/deşarj modlarında en yüksek güç yükünün değiştirilmesi, şebekenin maksimum şekilde istikrarlı olmasını sağlar.

Sungrow DC bara çözümü ise, merkezi invertör sistemleri kullanan merkezileştirilmiş güneş enerjisi tesislerinin kolay ve esnek şekilde yükseltilmesine olanak sağlayan, son derece esnek yapılandırma seçenekleriyle birlikte sunulur. Düşük ESS masrafı ile en yüksek verimi elde edin.

Sungrow’un primer ve sekonder frekans regülasyon işlevi, enerji üretimini frekans dalgalanmalarına karşı takip eder ve pik elektrik yükü kesimine olanak sağlar. Tüm AGC nakil emirleri, mili saniyelerle ölçülen yanıt süreleri sayesinde şebekenin frekans ve voltaj istikrarını daha iyi hale getirecek şekilde son derece hızlı ve kusursuz uygulanır.

Elektriği olmayan ve çoklu enerji kaynaklarına (örneğin, rüzgar ve güneş) sahip uzak konumlar için ideal olan mikro şebekeler, uzak enerji kaynakları işlevinde kullanılarak pek çok ekonomik avantajı beraberinde getirir. Bakım gerektirmeyen tasarımı ve merkezi yönetim özelliği sayesinde operasyon masraflarını minimuma indirir.

Mikro şebekenin merkezi yönetime, yüksek verime, ayrıca iletim ağının güncellenmesine gerek kalmadan farklı yenilenebilir enerji kaynaklarıyla entegrasyon esnekliğine olanak sağlayan özelliği ise AC bara sistemidir. DC bara sistemi ise esnek yapılandırma seçenekleri, açık/kapalı devre modları arasındaki kısa geçiş süreleri, sistemin kolayca genişletilebilmesi ve esnek kapasiteye yönelik modüler tasarım gibi özelliklerle birlikte sunulur. Bu sistem, mikro şebeke olarak kullanıldığında yakıt tasarrufu sağlamak için ideal bir çözüm haline gelir.

ENERJİNİZİ EN ÇOK İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ ANA SAKLAYIN.

Gansu Jinchang 100MW Photovoltaic Power Plant

Depolama çözümleri ya da güneş bataryaları, gün boyu üretilen güneş enerjisini geceleri kullanmanıza imkan tanır. Sungrow farklı boyutlarda depolama çözümleri sunar. Hemen göz atın.

PORTFÖY