sungrow - give us a call

KONUTUNUZA, ŞİRKETİNİZE VE ŞEHRİNİZE UYACAK ÖLÇEKLENEBİLİR PV ÇÖZÜMLERİ

Şimdiden, sadece temiz enerjiyle yaşamı sürdürmek mümkündür. Tüm dünyanın enerji talebi her gün yalnızca üç saatlik güneş ışığıyla karşılanabilir.

ENERJİ İHTİYAÇLARINIZI GÜNEŞ KARŞILASIN.

Lider bir PV enerji şirketi olan Sungrow, çok sayıda konuta, şirkete ve hatta şehirlere yönelik temiz enerji çözümleri geliştirir ve sağlar. Sungrow’un ileri teknoloji ürünü konut tipi invertör çözümleri, dâhili parafudr ve kaçak akım koruması sayesinde yüksek seviyede güvenlik ve güvenilirlik sunarken harika bir verimliliğe erişir. Push-in konektörler ve hafif tasarım, kurulumun kolaylıkla yapılmasına yardımcı olur. Uygulamamızda ve web sayfamızda ücretsiz sunulan ve zengin özelliklere sahip izleme sistemi, Sungrow PV sistemlerini istediğiniz her yerden kolayca çalıştırmaya ve izlemeye olanak verir.

Daha büyük ölçekte, Sungrow’un ileri teknolojili ticari invertörleri ise akıllı aktif soğutma teknolojisi ve yüksek seviyeli şebeke ve sistem koruma özellikleri sayesinde uzun ömürlü sistemler sunar. Akıllı işletim ve bakım kontrolleri, sistemlerinizi kolayca çalıştırmanızı sağlar, cihazlar hava şartlarına ve korozyona karşı yüksek mukavemetleriyle (IP66 ve C5 korozyon koruması) göz doldurur. İnvertörler, daha büyük çaplı PV sistemleri için uzun vadeli güvenilirlikte önemli bir rol oynar. Sungrow’un konteynere entegre invertörü, pek çok uygulama olanağıyla birlikte şebekenin gerekliliklerini karşılamak ve herkes için temiz enerji sağlamak üzere entegre programlar sunar.

PV PANELLERİNDEN ALACAĞINIZ VERİMİ MAKSİMUMA ÇIKARIN.

SG110CX

İnvertörler, her PV sisteminin merkezi bileşenidir. Sungrow invertörleri mükemmel performans ve pek çok farklı uygulama şekli sunar. Ürün portföyümüze göz atın.

String İnvertör Portföyü

Merkezi İnvertör Portföyü

Sungrow’un invertörleri, en kullanılabilir enerji çıktısını elde etmek için hücrelere yönelik optimum yükü seçerek ışık yoğunluğundaki değişimlere tepki verebilen 2 MPPT (Maximum Power Point Tracker) sayesinde %99’a varan oranda verimlilik sağlar.

Merkezi invertörlerimiz, IEC 61727 ve IEC 62116 standartlarına uygun olup alçak/yüksek gerilim (L/HVRT) veya frekans dalgalanmalarına (FRT) bile dayanabilme ve şebekede kalabilme özelliğine sahiptir. Aktif ve reaktif enerji kontrolü ve enerji yük alma oranı, şebekeyi her an korur.

Sungrow’un merkezi invertörleri, çevrimiçi analize ve sorun gidermeye olanak sağlayan entegre akım ve voltaj izleme özelliğiyle birlikte sunulur. Tüm merkezi invertörlerimizin modüler tasarımı, işletim ve bakımı kolaylaştırır. Harici dokunmatik ekran, tüm özelliklere sezgisel ve kolay şekilde erişmenize ve sistemi izlemenize yardımcı olur.

Güneşin her ışınından yararlanın: Sungrow’un merkezi invertörleri, üç aşamalı ileri topoloji teknolojisi sayesinde %99’a varan çok yüksek verim ve 1,5’e kadar ulaşan yüksek DC/AC oranı sunar. Aktif soğutma sistemi, çok yüksek sıcaklıklarda bile maksimum enerji üretimine olanak sağlar.