sungrow - save money, time and planet

Aynı anda hem vaktinizi hem cebinizi hem de gezegenimizi koruyun.

Sungrow invertörleri sadece temiz enerjiye geçmenize yardımcı olmakla kalmaz. 

Kurulumu kolay, çalıştırması daha da kolay.

Sungrow dizi invertörleri, pek çok farklı tipte güneş enerjisi sistemleriyle uyumlu olup kolay entegre edilir.  İnvertörler, işletimi ve bakımı oldukça kolaylaştıran birtakım işlev ve takip seçenekleriyle birlikte sunulur.

Kurulum süresini kısaltan dâhili benzersiz push-in konektörleri içeren montaj plakasına sahip olan Sungrow invertörler hafif ve kompakt şekilde tasarlanmıştır. Kurulumu, web sitemiz veya akıllı string akım izleme özelliğine ve kolay anlaşılır tasarıma sahip mobil uygulama üzerinden tamamlayabilirsiniz.

Sungrow’un invertörleri, en verimli enerjiyi elde etmek için hücrelere yönelik optimum yükü seçerek ışık yoğunluğundaki değişimlere tepki verebilen 2 MPPT (Maximum Power Point Tracker) sayesinde %99’a varan oranda verim sağlar.

Alüminyum ve bakır AC kablolarıyla çalışan Sungrow invertörler, hem lityum-iyon hem de kurşun asitli bataryalarla uyumludur. İnvertörler DC 2-in-1 bağlantısına uygun olup bu sayede diziler gayet esnek şekilde yapılandırılabilir.

Akıllı string akım izleme, kapsamlı diyagnostik ve enerji akışına şeffaflık kazandıran Sungrow akıllı sayaç gibi özellikler sunan uygulamamızın veya web sayfamızın zengin özelliklere sahip çevrimiçi takip özelliklerinden yararlanın. Temassız devreye sokma ve aygıt yazılımını uzaktan yükseltme özellikleri işletim ve bakım faaliyetlerini kolaylaştırır.

Sungrow invertörlerinde pek çok koruma özelliği vardır. Hem DC hem de AC’ye yönelik Tip II SPD (Surge Protection Device) Parafudr tüm dünyadaki ve ülkenizdeki şebeke mevzuatlarına uygundur.

Sungrow’un tüm invertörleri IP66 sertifikasyonu ve C5 sınıflandırmasıyla birlikte sunulur. Kurulum süresini kısaltan push-in konektörleri içeren montaj plakasına sahip olan Sungrow invertörler hafif ve kompakt şekilde tasarlanmıştır. Uygulamamızı kullanıp sistemi hızlı ve kolayca devreye sokup hemen üretime başlayın.

RS485, Ethernet ve WiFi bağlantı özellikleri sayesinde PV sahanıza dilediğiniz yerden erişin. Sertifikalı dâhili veri güvenliğimiz, verilerinizi güvende tutup korumak için izlerin ve denetimlerin tam kaydını tutar, yedek veri depolama özelliği içerir.

KONUT ÇÖZÜMLERİYLE tanışın

Konutlara yönelik yeni nesil çözümler

ONFLEEK is simply powerful

BASİT AMA GÜÇLÜ

Verimlilikte lider, ileri teknoloji

ONFLEEK is very smart

ÇOK AKILLI

Web sitemiz veya uygulamamız aracılığıyla, zengin özelliklere sahip ücretsiz izleme sistemi

ONFLEEK is safe and reliable

GÜVENLİ VE SAĞLAM

Dâhili parafudrlar ve kaçak akım koruması

ONFLEEK is installer friendly

KOLAY KURULUM

Tam uyumlu Push-in konektörler ve hafif dizayn

sungrow - harvesting the sun

İŞ ORTAKLARIMIZ *SAYESİNDE GÜNEŞTEN YARARLANMAYA BAŞLAYIN.

İş ortaklarımızın oluşturduğu küresel ağ, Sungrow’un sunduğu ürünler ve çözümler için nitelikli danışmanlık ve deneyimli servis hizmetini hemen ayağınıza getirir.

Yakınlarınızdaki bir iş ortağını seçin, yeter.