Sungrow Utility - Hero

Güneş enerjisi üreticileri için ölçeklenebilir çözümler.

Endüstriyel güneş enerjisi üretimi, güneş enerjisi üretim tesisinin konumu da dâhil olmak üzere pek çok farklı faktöre bağlıdır.

Her türlü boyutta tasarlanabilen temiz enerji.

Sungrow’un konteynere entegre invertörü, şebekenin gerekliliklerini karşılamak üzere çok yönlü uygulama olanaklarıyla ve entegre programları ile birlikte geliyor. Merkezi invertörlerimiz, standart tasarımları (10’luk ve 20’lik konteyner boyutu) sayesinde kolayca taşınıp kurulabilir. Opsiyonel olarak sunulan ‘‘Q at Night’’ özelliği, enerji şebekesinin stabilize edilmesine yardımcı olur.

Reaktif güç kontrolüne hızlı tepki veren Statik VAR jeneratörleriyle (SVG) donatılmış akıllı fotovoltaik (PV) elektrik santrali tasarımı konsepti talebin düşük olduğu dönemlerde geniş yelpazeli enerji depolama çözümleri (60 kW - 6,8 MW) de sunar. Kurulumu ve bakımı kolay ürünlerimiz kullanım kolaylığı sunarken maliyetleri azaltır.

Güneşin her ışınından yararlanın. Sungrow’un merkezi invertörleri, üç aşamalı ileri topoloji teknolojisi sayesinde %99’a varan çok yüksek verim ve 1,5’e kadar ulaşan yüksek DC/AC oranı sunar. Aktif soğutma sistemimiz, çok yüksek sıcaklıklarda bile maksimum enerji üretimine olanak sağlar.

Merkezi invertörlerimiz, konteyner tasarımları (10’luk ve 20’lik konteyner boyutu) sayesinde kolayca taşınıp kurulabilir. Opsiyonel olarak sunulan ‘‘Q at Night’’ özelliği, enerji şebekesinin stabilize edilmesine yardımcı olur. Düşük maliyetli DC 1500 V sistemi ve entegre LV yardımcı güç kaynağı yatırımınızın sağlam temeller üzerinde yükselmesini sağlar.

Sungrow’un merkezi invertörleri, çevrimiçi analiz ve sorun gidermeye olanak sağlayan entegre akım ve voltaj izleme özelliğiyle birlikte sunulur. Merkezi invertörlerimizin tamamı, bakım ve onarım hizmetlerinin kolay yürütülmesi için modüler olarak tasarlanmıştır. Harici dokunmatik ekranımız, tüm özelliklere kolay ve pratik bir şekilde erişmenize ve sistemi izlemenize yardımcı olur.

Merkezi invertörlerimiz, IEC 61727 ve IEC 62116 standartlarına uygun olup alçak/yüksek gerilim (L/HVRT) veya frekans dalgalanmaları (FRT) esnasında şebekede kalabilme özelliğine sahiptir. Aktif ve reaktif enerji ve ani güç artışı kontrolü ile şebekeyi sürekli korur.

Tek tıkla kolaylıkla erişebileceğiniz, elektrik santralinizin merkezi yönetim uygulaması iSolarCloud sayesinde kontrolü elinizde tutun. Sisteme entegre analiz yazılımı sayesinde, toplama panolarını, transformatörleri ve enerji dönüştürme sistemlerini 10 invertöre kadar uzaktan izleyip kontrol edebilirsiniz. Sisteme entegre donanım güvenlik duvarı sayesinde bütün verileriniz güvendedir.

Dak Lak Bölgesi için Temiz Bir Gelecek: Vietnam’da Şebeke Ölçeğinde PV Projesi

..

EN ÇOK İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ ANDA GÜNEŞ ENERJİSİ

Güneş enerjisi yalnızca talebin az olduğu gündüz saatleri boyunca elde edilebilir. Güneş battıktan sonra enerji ihtiyacı ciddi şekilde artar. Sungrow’un depolama çözümleri gün boyunca şarj edilir; depolanan enerji, en çok ihtiyaç duyulduğu anda kullanılabilir: Geceleri ve sabahın erken saatlerinde. 

Depolama ürünlerimize göz atın

Depolama birimimizi ziyaret edin

sungrow - give us a call

Herkes için temiz enerji ister misiniz? Bizimle iletişime geçin.

Sungrow'un servis departmanı pazartesiden cumaya 09: 00-17: 00 saatleri arasında hizmet vermektedir ve endişeleriniz konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

Telefon numaramızı aramanız yeterli. Telefon numaramız: +90 216 663 61 80